עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
בן 25
אגוצנטר ומונוגלומן, כנראה אפילו לא בצחוק
גר באיזה חור נידח בארץ שלנו
יוצא יחידה קרבית ששיבשה לי את השכל
גר שלוש דקות מחוף הים
ואם מתישהו יהיה לכם מספיק משעמם, בבקשה:
Leon.sun19@gmail.com
חברים
שילהAnastasiaאחת שיודעתמיכלIM ALMs.death
נושאים
אמא  (1)

מלבורו אדום / גולד

14/07/2019 02:23
Lee.
זה מוזר, באמת. 
שנתיים וחצי כבר עברו וזה מייסר לחשוב שמחכות לי עוד אין ספור שנים כאלה. שזה לא ישתנה.
אני יושב בשולחן במטבח, לא נעלתי את הגלגלים של הכיסא אז אני דוחף את עצמי קדימה ואחורה כל הזמן מהשולחן.. כמו שילדים קטנים עושים בפעם הראשונה שהם יושבים בכיסא משרדי ומתלהבים ממנו. 
אני בוהה ברגליים שלי, אני רואה אותן, אני יודע שהן שם, הן מחוברות לשאר הגוף, אבל אני לא מצליח להזיז אותן. אני אפילו לא מרגיש אותן. 
לפעמים אני מתחיל למלמל דברים כמו "תזוזו כבר סעמק!" וכשזה לא עובד אני מנסה טקטיקה אחרת "בבקשה תזיזו? ממש בבקשה?" וגם זה לא עובד. 
וכלום לא עובד. 
בכמה ימים הראשונים אחרי התאונה שלי, כשהרופא בא להסביר לי על המצב החדש שלי, הוא אמר שכדאי לי להתרגל לזה כמה שיותר מהר לטובתי. 
וזה לא שלא התרגלתי לזה כבר, זה שעדין לא קיבלתי את זה עד הסוף. 
בשיקום שנמשך אצלי כמעט חצי שנה, הייתה שם מישהי שלמדה ללכת מחדש אחרי כריתת רגל עד אמצע הירך. היא תמיד הייתה חייכנית בצורה מחליאה אבל אחרי כמה פעמים שראיתי אותה התחלתי ממש לחבב אותה. 
בחורה מעניינת האמת, מעשנת מלבורו אדום כמו נהג משאית ערבי. קראתי לה עלי בגלל זה. קוראים לה אלינור, אז קראתי לה אלי בקצרה. מהר מאוד זה התפתח לשם עלי.  
ואני עם המלבורו גולד שלי, זכיתי לשם לולה. 
היא הגיע לשיקום הרבה לפניי, וסיימה בערך חודשיים אחרי שהגעתי. 
לא דיברתי איתה מאז, ואם להיות כנה, היא הייתה היחידה שם שדיברתי איתה מעבר ל"בוקר טוב" חצי רדום. 
היא אמרה שזה מצד אחד נחמד לראות אנשים שהם לא גרוטאות מתפרקות בני אלפיים מגיעים למקום כי אנחנו מביאים לשם אווירה קצת יותר חיה מבית קברות, אבל זה גם זין שיש כאן כאלה בני 30 או 25 או אפילו 18, וכאן אנחנו מעבירים זמן כי החיים שלנו קיבלו ספין אוף מעוות, במקום להיות פצוצים מהתחת באיזה מסיבת טבע בזנזיבר. 
אז אני אמשיך לבהות במשקל המת שמחובר לגוף שלי, ואקנא בעלי שהיא למדה ליגלוש מחדש ולא מזמן העלתה תמונה שלה בביקיני כתום בים עומדת ומחזיקה גלשן ורוד. הבחורה גדולה מהחיים. 
הלוואי שגם לי הייתה האופציה באמת להשתקם ולא סתם ללמוד איך להתקלח בכוחות עצמי ולא להיות על תקן גריאטרי בגיל 26 (כמעט.. עוד כמה ימים עד היום הולדת) 
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון